Alumni van de THV staan voor je klaar!

Door alle maatregelen die zijn genomen rondom COVID-19 is iedereen op dit moment erg beperkt in zijn/haar bewegingsvrijheid. Voor leerlingen van de bovenbouw betekent dit bijvoorbeeld dat het oriënteren op een vervolgstudie erg lastig is geworden. Leerlingen kunnen immers geen open (les)dagen of informatiebijeenkomsten bezoeken. Gelukkig is daar iets op bedacht!

Oud-leerlingen van de THV hebben zich massaal aangemeld om te laten weten dat zij open staan voor vragen over de studie(s) die zij hebben gevolgd of nog aan het volgen zijn. Wil je dus iets weten over het studentenleven, het studeren in een andere stad of wat je leert tijdens een studie: bekijk dan onze lijst met afgestudeerden hieronder en neem contact met hen op.

Wanneer er gebruik gemaakt wordt van de onderstaande gegevens, vragen wij u om respectvol met deze gegevens om te gaan en de alumni alleen te benaderen wanneer er vragen zijn over hun studie. 

 

 

Opleiding Naam alumni Hoe te bereiken?
Cultuurwetenschappen / Bachelor Arts and Culture

Erasmus Univeristeit in Rotterdam

Sam Mirck Instagram: sam.mirck

Facebook

HBO Verpleegkunde

Avans Hogeschool in Breda

Fleur Stoker Instagram: fleurstoker

Facebook

Sociaal Juridische Dienstverlening

InHolland

Jade Lie A Kwie Instagram: jadelieakwie
Theaterschule Aachen / Vrijeschool Pabo

Duitsland / Leiden

Mette Kellner Instagram: mette_kellner
Lerarenopleiding Engels

Hogeschool Rotterdam

Chiara Dangerman E-mail: cdangerman27@gmail.com
Toneelacademie

Maastricht

Bob Ott Instagram: meneersouffleer

Facebook

HBO Informatica / HBO Social Work CHE / Politieacademie(allround) / Politiemedewerker niv. 4 Guido Cornet Instagram: guido_cornet68
Docent dans

ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten

Maite Instagram: maitelais_

E-mail: maite2000@live.nl

 

Vooropleiding theater

De Toneelmeester in Amsterdam

Ilona Philomena de Gier E-mail: philomeen@giertjes.nl
VAVO /

Creative Business(internationale Media and entertainment management) – specialisatie Radio.

Breda University op Applied Sciences

Nienke Zwart Instagram: danienkah
2D Animatie

University of Arts in Utrecht

Dewi Hartono Instagram: dewosaurusart

E-mail: D.hartono08@gmail.com

Bestuurs- en organisatiewetenschap

Utrecht

Remco Barendregt E-mail: Remco.barendregt@gmail.com
Musicalperformer/muziektheater

Dutch Academy of Permorming Arts(DAPA)

Mandy de Lee Instagram: mandydelee

E-mail: mandydelee00@gmail.com

Musical en Muziektheater / Bachelor musical

Frank Sanders Akademie Amsterdam / Koninklijk Conservatorium België

   Jelle Verbogt Instagram: jelleverbogt
Acteursopleiding

Amsterdamse Toneelschool en Kleinkunst Academie in Amsterdam

Yara Brand Instagram: yarabrandd

E-mail: yaramerlijn@hotmail.com

Docent Dans

Codarts Hogeschool voor de Kunsten

Kirsten

van der Heiden

Instagram: kirsten.vdh

Facebook

Economie / Rechten

Erasmus Universiteit Rotterdam

Thomas Bodlaender Instagram: thomasbodje
Docent Geschiedenis

Hogeschool Rotterdam

Trisha van Oevelen-Niehot Instagram: trisha.in.wonderland
Technische Natuurkunde

Haagse Hogeschool in Delft

 

Wouter Lettinga Instagram: nachtkastlamp

E-mail: wouterlettinga@gmail.com

Liberal Arts and Sciences – major: political science

Rotterdam

Rachelle Weeda Facebook
Business Administration

Hotelschool in Den Haag

Vivian van den Berg Instagram: vivianvdberg

Facebook

E-mail: VivianvandenBerg1@hotmail.com

Acteursopleiding

Hogeschool voor de Kunsten Utrecht

Naomi Tuininga Instagram: naomituininga

Facebook

E-mail: naomi-nt@live.nl

Vaktherapie beeldend

Hogeschool Leiden

Lynn Zegers E-mail: lynnzegers@live.nl

 

Media en Cultuurwetenschappen / Theaterwetenschappen / Musicalfactory / bestuursjaar en verenigingsleven

Universiteit Utrecht / UvA / Tilburg (vooropleiding Fontys)

Chiara Stam Instagram: cchiarastam

E-mail: chiara.stam@gmail.com

Tussenjaar en reizen Binke van Doorn Instagram: bankskatebaboeshka
Geneeskunde

Erasmus Universiteit Rotterdam

Anouk Kesselring Instagram: anouktheastronaut

E-mail: anouk.kesselring2001@gmail.com

 

Academische PABO / Bachelor rechtsgeleerdheid / Lerarenopleiding wiskunde

Hogeschool R’dam/ Erasmus Universiteit

Leonard E-mail: leonard1998@live.nl

 

Communicatie- en Informatiewetenschappen

Universiteit Utrecht

Kim van Middelkoop E-mail: kimvanmiddelkoop@live.nl

 

HBO sportkunde / HBO Social Work

Haagse Hogeschool / Hogeschool Rotterdam

Demi Instagram: demitwigt
Rechtsgeleerdheid

Erasmus Universiteit Rotterdam

Elise Welling Facebook
Technische Natuurkunde / onderwijsbevoegdheid halen aan universiteit

TU/e

Xander Dangerman Instagram: xanticlimax
Creative Business (voorheen Media & Entertainment Management)

InHolland Rotterdam

Cathy E-mail: cathy.hart@live.nl

 

Fashion Journalism

London College of Fashion

Louelle Loreti Instagram: louelle_loreti
Lerarenopleiding Nederlands Kelsey vd Werf Instagram: kelseyvdwerf

Facebook

E-mail: kelseyallison98@gmail.com

PABO

InHolland Rotterdam

Charlotte Wildeboer E-mail: charlottewildeboer@hotmail.nl

 

VAVO – deelcertificaten / Bachelor Bio-farmaceutische Wetenschappen / Master Farmacie

Universiteit Leiden

Froukje Beärda Instagram: frouuuu

E-mail: froukjebearda@gmail.com

Journalistiek

Tilburg

Floortje Steigenga Instagram: floortjesteigenga

Facebook